HAKKIMIZDA

AHŞAP'I EN İYİ BİZ BİLİRİZ.

BİZ KİMİZ ?

KYK MOBİLYA olarak, doğal olanı hayatımızın bir parçasına dönüştürmek amacıyla yola çıktık. Hedefimiz, doğanın bize sunduğu en güzel hediyeyi, soluk alıp veren yaşam alanlarına ve bu alanları insanlarla buluşturmaktı. Bugün gelişen teknolojinin nimetleri ile birlikte doğanın güzelliklerini koruyarak bir araya getirmenin ve bu doğal birlikteliğin ulaştığı kitlelerin mutluluğuna ortak olmanın gururunu taşıyoruz. Dünyamızın ve ülkemizin sahip olduğu mevcut orman zenginliğini, korumaya özen gösterirken, ürünlerimizinde bir o kadar uzun ömürlü olmasına önem veriyoruz. Tasarım konusunda doğanın kendisinden ilham alan KYK MOBİLYA doğal olana saygısı ve daima ilerici olma vizyonu ile büyümeye devam ediyor…

  • Uzun yıllar deneyime sahip son derece profesyonel bir ekip.
  • Sertifikalı malzemeler zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde
  • Tasarım ekibinin tasarım amacını en iyi şekilde yorumlayabilmesi.
  • En son mekanik sistemi kullanmak.

NEDEN KYK MOBİLYA ?

ÇEVRECİ YAPI

Yapılar, dünyada üretilen enerjinin yaklaşık üçte birinin kullanmaktadır. ÇEVRECİ bina uygulamaları ile enerji tasarrufu, doğayı koruma ve konforlu ve daha bağımsız bir yaşam ortamı hedeflenmektedir.

AR-GE’ NİN ÖNEMİ

AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) kelimesi son zamanlarda sıkça kullanılmakla beraber herkes tarafından çok farklı yorumlanabilmektedir… Kimilerine göre AR-GE yeni bir ürün üretmekken, kimilerine göre salt bilimsel çalışmalar yapmaktır.

MÜŞTERİ ODAKLI

Müşteri odaklılık, koşulsuz müşteri memnuniyeti değil; doğru müşteriye, doğru zamanda, doğru fiyat ile doğru teklifin yapılmasıdır. Müşteriye hak ettiği düzeyde hizmet verilmesidir. Müşteri odaklı yapılarda her müşteri eşit önemlidir.

DOĞA HEPİMİZİN

ÇEVREYE ÖNEM 100% 100%
DOĞAYA SAYGI 100% 100%
TEST 100%
SAĞLIK GÖRÜŞÜ 100%
ÇEVREYE VERİLEN ZARAR 0%

SIK SORULAN SORULAR

Hayır kesinlikle değildir. Sert ağaçlar yumuşak ağaçlara göre daha dayanıklıdır. Ancak cephede kullanıldığında yumuşak ağaç kullanmak da sorun teşkil etmemektedir.;

Tüm profillerimiz için dıştan dışa ölçülendirme yapıldığından dolayı profillerin değişmesinden kaynaklı fiyat farkları bulunmamaktadır. fiyat için iletişime geçiniz.

Ürünlerimizde yapmış olduğumuz tüm uygulamalar için garanti verebilmekteyiz. Ancak ahşap da tüm doğal ürünler gibi zaman içerisinde çevre koşullarına göre reaksiyon gösterebilmektedir.

ADRES BİLGİLERİMİZ

Sultan selim mahallesi burçin sokak 12/A 34415
Kağıthane/İstanbul

Open chat